Konzultácie a poradenstvo

Individuálne konzultácie a právne a ekonomické poradenstvo v súvislosti s vašou konkrétnou situáciou.
Kontaktovať

E-knihy na stiahnutie

Cenné know-how spísané odborníkmi do dostupnej elektronickej knihy.
Zobraziť všetky e-knihy

Konzultácie

Príďte na konzultáciu s nami. Konzultáciu môžete absolvovať buď osobne alebo prostredníctvom telefónu, prípadne online. Záleží na vašej preferencii.

Konzultácia vždy prebehne priamo s advokátom a zároveň získate aj písomný výstup zo stretnutia, ku ktorému sa môžete kedykoľvek vrátiť.

Na konzultácii sa dozviete:

  • či sa vám so situáciou oplatí niečo urobiť,
  • aké konkrétne kroky môžete vo vašej situácii podniknúť, koľko času a peňazí vás budú stáť,
  • aké pre vás vyplývajú riziká pri jednotlivých možnostiach,
  • či je možný úspech/neúspech a čo vám odporúčame urobiť my,
  • a ako sa podobnej situácii vyhnúť do budúcna (podľa nášho názoru je vždy lepšia PREVENCIA ako časovo a finančne náročné riešenie problému).

Pomôžeme vám s vašim právnym problémom: či už potrebujete vyriešiť problém v biznise, alebo zabezpečiť si prosperujúci biznis, prípadne máte finančné problémy. Pomôžeme vám aj v prípade sporu so susedom či pri rozvode.

 

Sme tu pre vás.

Tešíme sa na vás!

Poskytneme vám individuálne konzultácie a právne a ekonomické poradenstvo v súvislosti s vašou konkrétnou situáciou.

Kontaktovať

Kurzy

Keďže chceme, aby ste sa vy ako konatelia, manažéri a majitelia firiem mohli venovať prosperite svojej firmy, pripravili sme pre vás sériu online kurzov, video kurzov a e-kníh, ktoré vám v tom pomôžu.

My máme veci radi pod kontrolou a kontrola pre nás znamená vedomosti. A chceme, aby ste mali veci pod kontrolou aj vy! Keď viete, ako niečo funguje, viete to kontrolovať. Napríklad, keď viete ako štartovať a riadiť auto a ako auto funguje, tak ho viete bez problémov kontrolovať a používať. To isté platí aj o vedomostiach o podnikaní. Pretože, keď viete, ako sa ochrániť a čo je potrebné urobiť na to, aby ste nemuseli zbytočne strácať čas riešením problémov, tak v konečnom dôsledku získate viac času a peňazí.

Obchody, zákazky, klientov a predaj si samozrejme musíte zabezpečiť vy sami alebo teda pomocou svojich ľudí.

Ale to, čo potrebujete vedieť práve na to, aby ste sa plnohodnotne mohli venovať prosperite vašej firmy a teda managovať to, čo potrebujete managovať, vás naučíme na našich kurzoch a v našich e-knihách.

Keďže my vieme, aký drahý je čas, pripravili sme pre vás aj video-kurzy, ktoré si môžete pozrieť kedykoľvek VÁM to vyhovuje z pohodlia vášho domova. Jediné, čo potrebujete je váš počítač alebo telefón a samozrejme internet.

Naučte sa ako ušetriť čas a peniaze a vyhnúť sa problémom a získajte za hodinu až dve vášho času teraz ušetrených niekoľko desiatok hodín strávených riešením zbytočných problémov.

Naše kurzy a e-knihy vám pomôžu získať základný prehľad v právnych a ekonomických nástrojoch, ktoré sú nevyhnutné pre vaše rozhodnutia ako lídrov firmy.

Kurzy poskytujeme vo forme online kurzov a video-kurzov.

Trvanie:

1–4 hodiny

Cena:

v závislosti od kurzu

Kurzy poskytujeme aj individuálne priamo pre vás a aj vo vašej spoločnosti. 

Lektori

JUDr. Barbora Hudeková

Advokátsku činnosť vykonávam od roku 2017 a medzi moje najobľúbenejšie oblasti práva patrí oblasť obchodného práva, práva obchodných spoločností, právny audit spoločností (tzv. Due Diligence) a takisto aj oblasť ukončenia podnikania a urobenia „poriadku“ vo veciach a teda likvidácií a insolvenčného (konkurzného) práva.

Do lektorskej činnosti som sa pustila z dôvodu môjho presvedčenia o tom, že v prípade, ak máme v nejakej oblasti potrebné vedomosti a znalosti a tieto aj v praxi používame, tak vieme mať tú oblasť pod kontrolou. A práve preto sa chcem podeliť o svoje vedomosti, znalosti a najmä skúsenosti a pomôcť tak ostatným dosahovať prosperitu vo svojom podnikaní.

Môj najobľúbenejší citát je od Johna Donna: „Nikto nie je ostrovom samým pre seba.“ Tento citát je tým, čo mi dáva veľký zmysel a dôvodom, prečo robím to, čo robím.

Mgr. Zuzana Maruniaková

Samostatnému výkonu advokácie sa aktívne venujem od roku 2017. Právo som si vybrala práve pre presvedčenie pomáhať a pre túžbu meniť veci k lepšiemu a napomáhať k tomu, aby právne problémy klientov boli spravodlivo vyriešené.

Veľké veci si vyžadujú zvládanie veľkých prekážok.

A práve z dôvodu, aby som aj ostatným pomohla s prekážkami, ktoré život a najmä ten pracovný prináša, rozhodla som sa pre prednášateľskú činnosť.  Mojim zámerom je pomôcť ľuďom lepšie veciam rozumieť.

JUDr. Ing. Darina Vozárová

Správkyňa konkurznej podstaty a reštrukturalizácie s 28 ročnou praxou v oblasti účtovníctva, ekonomiky, auditu, daní a controllingu, ktorá disponuje nie len právnym ale aj ekonomickým vzdelaním a má množstvo skúseností nie len v oblasti konkurzov a reštrukturalizácií, ale aj v oblasti súvisiacich odvetví práva nevyhnutných pre aplikáciu aj v konkurze a reštrukturalizácii. Za obdobie svojej činnosti pôsobila a pôsobí nie len ako správca konkurznej podstaty, ale aj ako majiteľka spoločnosti zaoberajúcej sa oblasťou manažmentu riadenia podniku, finančného a ekonomického poradenstva, právnym a účtovným due dilegence, medzinárodnou konsolidáciou a má bohaté skúsenosti so zastupovaním klientov pri kontrolách pred štátnymi inštitúciami. V nemalej miere sa venuje aj individuálnej lektorskej činnosti pre slovenské podniky a podniky so zahraničnou účasťou na tému controllingu v oblasti finančného riadenia podniku.

Neváhajte sa na nás obrátiť. Sme tím odborníkov, ktorý žije pre túto prácu. Na nás sa môžete spoľahnúť.

Kontaktovať

Poradenstvo

Vnímate, že firme sa nedarí tak, ako by mohlo a malo?

Potrebujete posúdiť, či vám hrozí platobná neschopnosť, prípadne úpadok?

Potrebujete prijať vhodné opatrenia na zvládnutie situácie a neviete aké?

Vyplýva vám v súvislosti s riešením hroziaceho úpadku povinnosť vyhľadať pomoc odborníka?

Potrebujete pomoc s preventívnou reštrukturalizáciou a hľadáte poradcu v zmysle zákona č. 111/2022 Z.z.?

V súvislosti s novými preventívnymi konaniami, ktoré vám majú pomôcť predísť platobnej neschopnosti a predlženiu a teda úpadku, zákon zaviedol novú funkciu a to funkciu tzv. PORADCU. Poradca samozrejme musí mať potrebné odborné vedomosti a skúsenosti, aby vám vedel kvalifikovane pomôcť.

My ako skúsený tím advokátov, ekonómov a správcov vám radi pomôžeme.

Prečítajte si o nás viac

Analýzy, právny a ekonomický audit

Vypracujeme pre vás analýzu vášho konkrétneho problému a navrhneme najvhodnejšie riešenia a zároveň vás celým nasledovným procesom prevedieme.

Pomôžeme vám nájsť príčinu, prečo vaša spoločnosť nie je v takom stave, v akom ju chcete mať a to pomocou právneho a ekonomického auditu. 

Preskúmame právny a ekonomický stav vašej spoločnosti alebo spoločnosti, ktorú máte záujem nadobudnúť.

Prípadne ste sa stretli s niečím podobným, ako:

  • Neustále riešim rovnaký problém. A neviem prečo.
  • Veď mám dobrých právnikov a ekonómov, prečo sa mi nedarí lepšie?

Ak áno, radi vám pomôžeme. A hoci máte dobrý tím ľudí okolo seba, nie každý vie všetko. A najlepšie je obrátiť sa na odborníka, ktorý sa naozaj vo vašom probléme vyzná a má s ním skúsenosti.

V dnešnej neistej dobe vám ponúkame okrem právneho a účtovného due diligence aj vypracovanie rozboru likvidity a solventnosti vašej spoločnosti a zároveň aj kontrolu likvidity a solventnosti vašich obchodných partnerov. 

Nájdite včas príčinu svojho problému! Nečakajte kým už bude neskoro!

Kontaktovať

Máte záujem o naše služby?

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár (SK)

IČO: 51320959
DIČ: 2120670860
IČ DPH: SK2120670860

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, vložka č.: 125334/B.

BANKA: Tatra banka, a.s.
IBAN: SK74 1100 0000 0029 4305 0758
SWIFT: TATRSKBX

Prvá konzultácia

Ak máte právny problém a neviete si s ním poradiť, príďte nás navštíviť a v rámci prvej konzultácie vám pomôžeme nájsť odpovede na vaše otázky a usmerníme vás v rámci ďalšieho postupu.

Navyše 20 minút z prvej zaplatenej hodiny vám poskytneme ZDARMA.

advokátska a správcovská kancelária
© 2024 4JUSTICE advokátska kancelária, s. r. o.
homeenvelopegraduation-hatusersphone-handsetmagnifier